HOŞGELDİNİZ

Prof. Dr. HALİT KAPDAĞLI
7 nisan 1975 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Ana Bilim dalında ihtisasına başladı. 1975 yılında Uzmanlık, 1980 yılında Doçent, 1987 yılında Profesör ünvanı aldı. Dünyada Galvani 4kAp yöntemiyle ilaçsız bazı dermotolojik rahatsızlıkları tedavi ederek bir çok yayın oluşturmuştur.

Dr. SEVİNÇ GÜNDÜZ
1984 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Çorum, Ankara ve İzmir’de değişik hastanelerde çalıştıktan sonra 1995 yılında DEÜ. Tıp Fakültesi Mikrobiyoloji Bölümünde Doktorasını aldı. 1997 -2004 yılları arasında Medikal ve Estetik Uygulamaları hakkında; eğitimleri ve workshopları başarıyla tamamlamıştır. Kariyerine bu alandaki çalışmaları ile devam etmektedir.

Dyt. SERCAN ÜNAL
2012 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmuştur. Ankara GATA , Başkent Üniversitesi Hastanesi ve Dış Kapı SSK hastanelerinde birçok gözlem ve uygulamalar yapmıştır.Kilo problemi yaşayan birçok hasta ile bireysel çalışarak başarılı sonuçlar elde etmiştir. Polikliniğimizde yeterli ve dengeli beslenme, sağlıklı zayıflama, gebe beslenmesi, 6-12 aylık bebek beslenmesi, 1 yaş üzeri çocuk beslenmesi, adölesan beslenmesi,iş performanslarına ve saatlerine göre beslenme, sporcu beslenmesi, hastalıklarda beslenme,  kilo alma ve kilo koruma üzerine beslenme programları hazırlamaktadır. TSE ISO 22000 Gıda Güvenliği ve Yönetim Sistemi eğitimi alarak kurumsal danışmanlık boyutunda hizmet vermektedir.